خانه / بطری شیشه ای / بورس بطری شیشه ای تهران

بورس بطری شیشه ای تهران

بورس بطری شیشه ای تهرانبطری شیشه ای تهران را میتوان با مراجعه به تهران و یا از طریق تنها یک تماس نیز خریداری نمود. بطری شیشه ای تهران توسط شرکت دینا که صاحب دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران میباشد تولید میگردد و در اختیار مشتریان تهرانی و مشتریان حاضر در سایر شهرهای ایران قرار میگیرد. بورس بطری شیشه ای تهران از رونق خوبی برخوردار است زیرا که بطری های شیشه ای ظروفی بسیار کاربردی میباشند و عرضه ی تعداد زیادی از محصولات به این ظروف وابسته است. در ادامه ضمن معرفی دقیق مرکز فروش بطری شیشه ای تهران در خصوص کاربردها، قیمت و سایر ویژگی های بطری های شیشه ای صحبت خواهیم کرد.

مرکز فروش بطری شیشه ای تهران

همانطور که در مقدمه گفته شد شرکت دینا مرکز فروش بطری شیشه ای تهران میباشد. این مرکز فروش، بطری های شیشه ای را در انواع دسته ها، مدل ها و سایز ها عرضه میکند که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

و تعدادی از مدل های آن ها نیز عبارتند از :

  • بطری های شیشه ای ویمتو
  • بطری های شیشه ای ایستکی
  • بطری های شیشه ای پارامیس
  • بطری های شیشه ای کتابی
  • بطری های شیشه ای استوانه ای
  • و…

هر کدام از این مدل ها دارای سایز بندی متفاوتی میباشند که به علت طولانی شدن و از حوصله خارج شدن مطلب، دیگر به آن ها نمیپردازیم. اما شما میتوانید با مراجعه به کاتالوگ محصولات سایت هم تصاویر مربوط به هر مدل و هم سایز بندی آن ها را مشاهده نمایید و اطلاعات مورد نیازتان را در خصوص هر مدل بدست آورید. تمامی این بطری های شیشه ای در مرکز بطری شیشه ای تهران یعنی شرکت و کارخانه دینا عرضه میگردند که شما میتوانید با مراجعه به آن جا و یا از طریق تماس با بخش فروش این شرکت (از هر کجای ایران که هستید) خرید خود را انجام دهید.

مرکز فروش بطری شیشه ای تهران

بطری شیشه ای ارزان

قیمت بطری های شیشه ای به موارد متعددی وابسته است که یکی از مهم ترین آن ها انصاف تولیدکننده و فروشنده میباشد. بدون شک فروشنده ی با انصاف بطری های شیشه ای تولیدی خود را با قیمت بالا و زیاد عرضه نمیکند بنابر این برای خرید بطری شیشه ای ارزان یکی از کارهایی که میتوان انجام داد مراجعه به فروشنده ها و تولیدکنندگان با انصاف میباشد. شرکت دینا یکی از این تولیدکنندگان با انصاف است که به علت ارزشی که برای مشتریان خود قائل است بطری های شیشه ای خود را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت عرضه میکند. بنابر این میتوانید بطری های شیشه ای را با ارزان ترین قیمت از این شرکت خریداری نمایید.
بطری شیشه ای ارزان

بطری شیشه ای کوچک

یکی از دسته های بطری های شیشه ای که در بالا معرفی شد بطری های شیشه ای کوچک میباشد. همانطور که از اسم این بطری های شیشه ای بر می آید دارای سایزی کوچک میباشند و اغلب برای
  • بسته بندی نوشیدنی ها با حجم کم مانند دلسترهای تک نفره، دوغ های تک نفره و…
  • بسته بندی مواد غذایی ای که در حجم کم عرضه میگردند مانند روغن زیتون و…
  • ساخت وسایل تزئیناتی و به عنوان ظروف دکوری مانند بطری آرزو ها، گلدان گل و…
  • و…

مورد استفاده قرار میگیرند. این بطری های شیشه ای نیز توسط مرکز فروش بطری شیشه ای تهران یعنی شرکت دینا عرضه میگردند.

بطری شیشه ای کوچک

خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه

دسته ای دیگر از بطری های شیشه ای، بطری هایی هستند که با درب های چوب پنبه ای عرضه میگردند. تمامی مدل های بطری های شیشه ای قابل عرضه با درب های فلزی، پلاستیکی و چوب پنبه ای میباشند. بنابر این برای خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه تنها کافی ست که اعلام کنید مایلید درب بطری های شیشه ای سفارشی تان از جنس چوب پنبه باشد و سپس بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه ای را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت ظروف شیشه ای بسته بندی

ظروف شیشه ای بسته بندی بهترین ظروف برای عرضه ی مواد غذایی مختلف، خوراکی ها، …

کانال تلگرام