خانه / بطری شیشه ای / بورس فروش بطری شیشه ای کوچک

بورس فروش بطری شیشه ای کوچک

بورس فروش بطری شیشه ای کوچکفروش بطری شیشه ای کوچک در انواع مختلف توسط شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران میباشد رواج فراوانی دارد. بورس فروش بطری شیشه ای کوچک نیز به دلیل مزایای بسیاری که ظروف شیشه ای دارند و همچنین کاربردهای فراوان بطری های شیشه ای کوچک بسیار رونق دارد. فروش بطری شیشه ای کوچک در سرتاسر ایران توسط شرکت دینا صورت میگیرد. در ادامه ضمن معرفی انواع بطری های شیشه ای کوچک و کاربردهایشان در خصوص نحوه ی خرید آن ها نیز صحبت خواهیم کرد.

بطری شیشه ای کوچک

از کاربردهای بطری های شیشه ای کوچک میتوان به

 • بسته بندی نوشیدنی های تک نفره مانند آبمیوه ها، دلسترها، نوشابه ها، دوغ ها و…
 • بسته بندی مواد غذایی در حجم های کم مانند روغن های زیتون، انواع روغن های دیگر، گلاب، عرقیجات و…
 • نگهداری گیاهان (آبزی، خاکزی و طبیعی)
 • ساخت وسایل تزئینی و فانتزی مانند بطری آرزو ها
 • و…

اشاره کرد.
به دلیل همین کاربردهاست که بورس فروش بطری شیشه ای کوچک دارای رونق است و افرادیکه به این کار مشغول میشوند میتوانند سود خوبی را به دست بیاورند. این افراد میتوانند برای آن که سود بیشتری کسب کنند تلاش کنند که بطری های شیشه ای مورد نظر خود را با قیمت کمتر و البته کیفیت بالا تهیه نمایند تا فروش خود را افزایش دهند. بدین منظور ما به این افراد شرکت دینا را پیشنهاد میکنیم زیرا که انواع بطری های شیشه ای را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه میکند.

بطری شیشه ای کوچک

انواع بطری شیشه ای کوچک

انواع بطری شیشه ای کوچکی که توسط شرکت دینا تولید میشود را میتوان به دو دسته ی بطری های شیشه ای نسبتا کوچک و بطری های شیشه ای خیلی کوچک تقسیم نمود. بطری های شیشه ای نسبتا کوچک که دارای حجمی در حدود 100 تا  500 سی سی هستند را میتوانید در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید.
مدل های این بطری های شیشه ای عبارتند از:

 • تشتک خور
 • استوانه ای
 • ویمتو
 • و…

و بطری های شیشه ای خیلی کوچک که احتمالا دارای حجمی کمتر از 100 سی سی باشند را میتوانید در زیر مشاهده نمایید. این بطری های شیشه ای بیش از هر چیزی برای ساخت وسایل تزئیناتی و فانتزی مناسب هستند و برای بسته بندی به دلیل حجم بسیار اندک قابل استفاده نیستند مگر در موارد استثنائی که به حجم بسیار کمی نیاز باشد.

انواع بطری شیشه ای کوچک

فروش بطری شیشه ای کوچک

همانطور که گفته شد بطری های شیشه ای کوچک توسط شرکت دینا با بالاترین کیفیت تولید شده و با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه میگردد. که برای خرید آن ها به صورت خرد لازم است که به فروشگاه هایی مراجعه نمایید که در سطح شهر در راستای فروش این بطری های شیشه ای فعالیت میکنند و برای خرید عمده و به صورت مستقیم، شرکت دینا دو راه پیش روی شما میگذارد.

 1. راه اول مراجعه به کارخانه های تولیدی بطری های شیشه ای و یا دفتر شرکت دیناست.
  که کارخانه ها در اصفهان و تهران و دفتر در اصفهان واقع شده اند.
 2.  راه دوم خرید غیر حضوری و اینترنتی ست.
  که این روش برای رفاه حال مشتریان توسط شرکت دینا فراهم شده است و در ادامه میتوانید در خصوص آن بیشتر بخوانید.

فروش بطری شیشه ای کوچک

خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران

برای خرید بطری شیشه ای کوچک هم در تهران و هم در سایر شهرهای ایران به هر دو روش گفته شده میتوانید اقدام نمایید البته خرید به صورت حضوری از آنجاییکه لازم است به تهران و اصفهان مراجعه شود برای اشخاصی که در این دو شهر هستند مناسب تر میباشد. اما برای خرید غیر حضوری از هر کجای ایران که هستید تنها کافی ست که با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. بدین منظور میتوانید از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید شیشه روغن زیتون و آبلیمو

شیشه روغن زیتون و آبلیمو و به عبارت دیگر بطری های شیشه ای بهترین بسته …

کانال تلگرام