خانه / جار شیشه ای / مرکز فروش جار شیشه ای درب چفتی

مرکز فروش جار شیشه ای درب چفتی

مرکز فروش جار شیشه ای درب چفتیجار شیشه ای درب چفتی یکی از انواع جارهای شیشه ای میباشد که دارای کاربردهای فراوانی ست. مرکز فروش جار شیشه ای درب چفتی، شرکت دیناست که بزرگترین تولیدکننده جارهای شیشه ای در ایران است. و جار شیشه ای درب چفتی را در انواع سایز های مختلف تولید و عرضه مینماید. در این مطلب در خصوص انواع جار شیشه ای درب چفتی، انواع دیگر جارهای شیشه ای و همچنین نحوه ی خرید آن ها توضیحاتی را ارائه میدهیم.

جار شیشه ای درب چفتی

کاربردهای جارهای شیشه ای به طور کلی عبارتند از:
 • بسته بندی و نگهداری مواد غذایی چون مربا، عسل، ترشیجات، زیتون، حبوبات و…
 • بسته بندی محصولاتی چون ادویه جات، زعفران، خاویار و…
 • سرویس پاسماوری
 • سرویس حبوبات
 • سرویس ادویه جات
 • و…

در میان این کاربردها مواردی به چشم میخورند که بهتر است در آن ها درب جار شیشه ای محکم و اصطلاحا چفت گردد تا از بیرون ریختن مواد از درون ظرف، نفوذ حشرات به درون ظرف و… جلوگیری شود مواردی چون بسته بندی عسل، نگهداری حبوبات در آشپزخانه و محلی که اغلب حشرات رفت و آمد دارند و… . جار شیشه ای درب چفتی دارای 5 سایز میباشد که این 5 سایز عبارتند از:

 1. 2 کیلویی (بر حسب عسل)
 2. 1700 گرمی (بر حسب عسل)
 3. یک کیلویی (بر حسب عسل)
 4. 800 گرمی (بر حسب عسل)
 5. نیم کیلویی (بر حسب عسل)

که انتخاب سایز بنا بر نیاز و سلیقه به عهده ی خریدار میباشد.

جار شیشه ای درب چفتی

قیمت جار شیشه ای

جارهای شیشه ای علاوه بر درب چفتی دارای انواع و اقسام مختلفی میباشند و قاعدتا هر مدل و هر سایز دارای قیمت متفاوتی ست زیرا که میزان مواد اولیه به کار رفته در آن ها متفاوت میباشد و در مواردی زمان تولید آن ها نیز از آنجاییکه در حال حاضر قیمت ها روزانه و پس از گذشت زمانی تغییر میکند در قیمت تاثیر گذار است. و چون تعداد مدل های جارهای شیشه ای بسیار زیاد میباشد نمیتوان قیمت دقیقی برای آن ها عنوان کرد. اما شما میتوانید پس از انتخاب جار شیشه ای مدنظر خود از طریق تماس با بخش فروش شرکت دینا از قیمت آن مطلع گردید.
قیمت جار شیشه ای

مرکز فروش جار شیشه ای در تهران

همانطور که در مقدمه گفته شد شرکت دینا صاحب دو کارخانه در شهرهای تهران و اصفهان میباشد بنابر این به عنوان مرکز فروش جار شیشه ای در این دو شهر به حساب می آید البته این بدان معنا نیست که خرید جارهای شیشه ای تنها در این دو شهر امکان پذیر است خیر. بلکه با امکان خرید از راه دوری که شرکت دینا فراهم کرده است امکان خرید جار شیشه ای درب چفتی و سایر جارهای شیشه ای در سرتاسر ایران به راحتی از این شرکت وجود دارد. در این خصوص در تیتر خرید اینترنتی جار شیشه ای توضیحات بیشتری ارائه میگردد.

مرکز فروش جار شیشه ای در تهران

خرید اینترنتی جار شیشه ای

برای خرید اینتزنتی و غیر حضوری از شرکت دینا تنها کافی ست که با بخش فروش این شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید سپس شرکت سفارش شما را آماده کرده و برای شما ارسال مینماید و شما میتوانید در محل مدنظر خود تحویل بگیرید. سفارشش ما توسط باربری به آدرسی که ثبت نموده اید ارسال میگردد. از مزایای خرید اینترنتی این است که در وقت بسیار صرفه جویی میشود و بدون نیاز به مراجعه به کارخانه میتوانید به بالاترین تنوع از جارهای شیشه ای دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن از آنجاییکه جارهای شیشه ای را بدون واسطه و به صورت مستقیم از کارخانجات خریداری مینمایید قیمت بسیار کمتری را لازم است که بپردازید. بنابر این به شما پیشنهاد میگردد در صورتیکه به تعداد زیادی از جارهای شیشه ای نیاز دارید، جارهای شیشه ای مورد نیاز خود را به این شکل خریداری نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش جار شیشه ای ارزان قیمت

مرکز پخش جار شیشه ای ارزان قیمت به صورت عمده شرکت دینا ست. این شرکت …

کانال تلگرام