خانه / بطری شیشه ای / فروش انواع بطری شیشه ای اصفهان

فروش انواع بطری شیشه ای اصفهان

فروش انواع بطری شیشه ای اصفهانشرکت دینا پخش کننده و تولید کننده انواع بطری شیشه ای در اصفهان و تهران و البته سایر نقاط ایران میباشد. که بطری های شیشه ای را در مدل های بسیار متعدد و با ویژگی های مختلف و فراوانی تولید میکند. این شرکت صاحب دو کارخانه میباشد و محصولات تولیدی خود را به قیمت کارخانه و به صورت عمده به فروش میرساند. در ادامه محصولات این شرکت معرفی خواهند شد و در خصوص قیمت انواع آن ها و طریقه ی سفارششان نیز صحبت میگردد.

انواع بطری شیشه ای

بطری های شیشه ای تولیدی شرکت دینا را بر اساس ظاهر، نوع درب و ویژگی های مختلفشان میتوان به صورت زیر دسته بندی نمود:

هر کدام از این دسته ها دارای ویژگی ها، کاربردها و… مخصوص به خود هستند که با مراجعه به مطالب مربوطه شان میتوانید از این ویژگی ها آگاه شوید، بدین منظور تنها کافی ست که بر روی نام دسته ی مربوطه کلیک نمایید. تعدادی از مدل های انواع بطری شیشه ای تولیدی این شرکت که هر کدان از این آن ها در یک یا چندین دسته از دسته های نام برده شده قرار میگیرند عبارتند از:

  • بطری های شیشه ای ایستکی (تشتک خور)
  • بطری های شیشه ای پارامیس
  • بطری های شیشه ای استوانه ای
  • بطری های شیشه ای ویمتو
  • و…

با مراجعه به کاتالوگ محصولات سایت میتوانید ضمن مشاهده ی تصاویر مربوط به این مدل ها، در خصوص سایزبندی و… شان نیز اطلاعات مورد نیازتان را کسب نمایید.

انواع بطری شیشه ای

بطری شیشه ای اصفهان

شرکت دینا صاحب دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران میباشد از همین رو بطری های شیشه ای که توسط این شرکت تولید میشوند به بطری شیشه ای اصفهان معروف هستند. بطری شیشه ای اصفهان از با کیفیت ترین بطری های شیشه ای ست که در ایران تولید میگردد زیرا که این استان از قدیم الایام مرکز تولید انواع بطری شیشه ای بوده. در گذشته به صورت دستی و امروزه به صورت کاملا اتوماتیک.
بطری شیشه ای اصفهان

کارخانه بطری شیشه ای

این کارخانه ها با ابزار و ماشین آلاتی که در اختیار دارند بطری های شیشه ای مورد نیاز صنایع و تولیدکنندگان نوشیدنی ها و مواد غذایی مختلف را تولید کرده و به بازار عرضه میکنند. در گذشته بطری های شیشه ای به صورت دستی و توسط افراد مختلف و در مغازه های سطح شهر تولید میگردیده اما امروزه و پس از پیشرفت تکنولوژی، تولید بطری های شیشه ای به صورت اتوماتیک در آمده است و راحت تر از قبل گردیده. در این روشِ تولید، ابتدا مواد اولیه مورد نیاز که شامل
  • شن و ماسه سیلیس (حدود 40 درصد)
  • خاکستر سودا (حدود 15 درصد)
  • سنگ آهک (حدود 10 درصد)
  • شیشه بازیافت شده و ترکیبات دیگر (حدود 35 درصد)

میباشد در کوره ها ذوب گردیده و سپس در قالب های بطری های شیشه ای ریخته و توسط دستگاه های مختلف سرد شده و عمل دمیدن بر روی آن انجام میگیرد. در کارخانه های شرکت دینا نیز تا حدودی به همین صورت بطری های شیشه ای تولید میگردند.

کارخانه بطری شیشه ای

بطری شیشه ای ارزان

بطری شیشه ای اصفهان و به طور کلی بطری های شیشه ای تولیدی شرکت دینا از مناسب ترین و کمترین قیمت و در عین حال از بالاترین کیفیت در بازار ایران برخوردارند. و نه تنها در اصفهان بلکه در سراسر ایران میتوان از این شرکت تنها از طریق یک تماس بطری های شیشه ای مورد نیاز را خریداری نمود. البته در اصفهان و تهران به صورت حضوری نیز میتوان اقدام به خرید کرد و تنها کافی ست که به کارخانجات و یا دفاتر فروش این شرکت مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

انواع بطری روغن زیتون با قیمت مناسب

بطری روغن زیتون برای بسته بندی، نگهداری و توزیع روغن زیتون از جایگاه ویژه ای …

کانال تلگرام