خانه / بطری شیشه ای / فروش انواع بطری شیشه ای در ایران

فروش انواع بطری شیشه ای در ایران

فروش انواع بطری شیشه ای در ایران

فروش انواع بطری شیشه ای در ایران توسط بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در سرتاسر کشور صورت میگیرد. این تولید کننده شرکت دیناست که با تجریه ترین تولید کننده در ایران به حساب می آید و انواع بطری های شیشه ای را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت ممکن به فروش میرساند. فروش انواع بطری شیشه ای توسط این شرکت به دو روش حضوری و غیرحضوری صورت میپذیرد که در ادامه در خصوص آن ها توضیح خواهیم داد و علاوه بر آن انواع بطری های شیشه ای تولیدی این شرکت را هم معرفی خواهیم کرد.

فروش انواع بطری شیشه ای

بطری شیشه ای ایران و در اصل بطری های شیشه ای تولیدی شرکت دینا شامل مدل هایی چون

 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • بطری های شیشه ای تشتک خور
 • و…

میشوند. که البته این مدل ها بسیار بیشتر میباشند و ما تنها تعداد اندکی از آن ها را نام بردیم. شرکت دینا این مدل ها را مطابق با ویژگی هایی که دارند و شما میتوانید آن ها را در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید در دسته های مختلفی تقسیم بندی مینماید که تعدادی از این دسته ها عبارت است از:

هر کدام از این دسته ها دارای ویژگی ها، کاربردها و… مخصوص به خود هستند که در مطالب مربوطبه هر کدام به طور دقیق معرفی گردیده و شرح داده شده اند و شما میتوانید با کلکی بر روی نام هر دسته به آن مطالب مراجعه نمایید.

فروش انواع بطری شیشه ای

بطری شیشه ای ایران

بطری شیشه ای ایران که توسط شرکت دینا تولید میشود از با کیفیت ترین بطری های شیشه ای در خاورمیانه و حتی جهان میباشد زیرا که ایران از دیرباز تاکنون در راستای تولید بطری ها و ظروف شیشه ای فعالیت گسترده ای داشته است، در گذشته به صورت دستی و هم اکنون به صورت اتوماتیک و با ماشین های مختلف. و همین امر موجب افزایش تجربه ی تولیدکنندگان این ظروف گردیده و در نهایت باعث شده است که بطری شیشه ایران از با کیفیت ترین بطری های شیشه ای باشد.

برای خرید عمده این بطری های شیشه ای ضمن مراجعه به کارخانجات تولیدی دینا که در اصفهان و تهران واقع شده اند به صورت غیرحضوری نیز میتوانید اقدام به نمایید. بدین منظور تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس بگیرید. استفاده از این شیوه در اقصی نقاط ایران امکان پذیر میباشد.

بطری شیشه ای ایران

بطری شیشه ای کوچک

در اینجا و در ادامه تصمیم گرفتیم که به میزان اندکی دسته های بطری های شیشه ای را به طور مختصر معرفی کنیم. که یکی از آن دسته ها بطری های شیشه ای کوچک بود. بطری شیشه ای کوچک به عنوان یکی از دسته های مختلف بطری های شیشه ای برای موارد بسیاری کاربرد دارد. مواردی چون

 1. بسته بندی نوشیدنی های تک نفره مانند نوشابه، دلستر، دوغ و…
 2. بسته بندی مواد غذایی مختلف در حجم های اندک مانند روغن زیتون، کنجد و…
 3. بسته بندی تستر نوشیدنی ها و مواد غذایی
 4. بسته بندی اشانتیون محصولات
 5. استفاده به عنوان ظروف زینتی و ساخت ظروف فانتزی مانند بطری آرزو ها
 6. و…

برای موارد اول تا چهارم استفاده از بطری های شیشه ای کوچک معمولی که میتوانید تصاویر مربوط به هر کدام را در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید و اغلب دارای حجمی کمتر از 500 سی سی (نیم لیتر) میباشند مناسب هستند. که تعدادی از آن ها عبارتند از:

 • بطری های شیشه ای تشتک خور (ایستکی)
 • بطری های شیشه ای نیم لیتری استوانه ای
 • و…

اما برای مورد پنجم و در مواردی هم مورد چهارم به نظر میرسد که استفاده از بطری های شیشه ای کوچک فانتزی بیش از سایرین حائز اهمیت باشد. تصاویر مربوط به بطری های شیشه ای کوچک فانتزی را میتوانید در زیر مشاهده نمایید.

بطری شیشه ای کوچک

بطری شیشه ای رنگی

بطری های شیشه ای رنگی نیز همانند بطری های شیشه ای کوچک کاربردهای بسیاری دارند که تعدادی از این کاربردها عبارتند از

 • بسته بندی نوشیدنی هایی چون دلستر ها و…
 • نگهداری و تولید مواد غذایی مختلفی مانند سرکه و آبغوره
 • استفاده برای تزئینات و به عنوان بطری رنگی تزئینی
 • و…

البته این کاربردها بسیار زیاد میباشند و ما تنها به بیان مهم ترین آن ها اکتفا نمودیم. بطری رنگی تزئینی بیش از سایر کاربردهای نام برده شده برای استفاده در تزئینات، به عنوان گلدان های گیاهان آبزی و طبیعی و… کاربرد دارند و اغلب در تزئین کافه ها، رستوران ها و… نقش مهمی را ایفا میکنند. خرید بطری شیشه ای رنگی به عنوان بطری رنگی تزیینی از فروشگاه های لوازم دکوری و… رایج است و مسئول تامین نیاز این فروشگاه ها و همچنین صنایع تولید کننده محصولات نام برده شده نیز شرکت دیناست که نحوه ی خرید از آن ها را بالاتری به طور مفصل شرح دادیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید شیشه روغن زیتون و آبلیمو

شیشه روغن زیتون و آبلیمو و به عبارت دیگر بطری های شیشه ای بهترین بسته …

کانال تلگرام