خانه / جار شیشه ای / خرید و قیمت ظروف شیشه ای مربا

خرید و قیمت ظروف شیشه ای مربا

خرید و قیمت ظروف شیشه ای مربا

ظروف شیشه ای مربا در طرح ها و مدل های مختلفی موجود و قابل خریداری هستند. ظروف شیشه ای مربا اغلب برای بسته بندی و نگهداری مربا مورد استفاده قرار میگرند. این ظروف به نسبت کاربرد و مزایای بسیاری که دارند از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردارند و بهترین بسته بندی برای عرضه مربای های تولیدی کارخانجات تولید کننده مربا و تولید کنندگان خانگی میباشد. در ادامه انواع ظروف شیشه ای مربا را معرفی کرده و در خصوص قیمت و نحوه ی خرید آن ها نیز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ظروف شیشه ای مربا

همانطور که در مقدمه گفته شده ظروف شیشه ای مربا و یا همان جارهای شیشه ای دارای مدل های بسیاری هستند که تعدادی از این مدل ها عبارتند از:

 • جارهای شیشه ای استوانه ای
 • جارهای شیشه ای شانا
 • جارهای شیشه ای تپل اتومات
 • جارهای شیشه ای کوپ ساده
 • جارهای شیشه ای گوشواره دار
 • جارهای شیشه ای چهارگوش
 • و…

تعداد این مدل ها بسیار زیاد میباشد و هر کدام از آن ها نیز دارای سایز های متعددی هستند از همین رو نمیتوان تمامی آن ها را در این مطلب معرفی کرد اما شما میتوانید برای مشاهده ی هر کدام از آن ها و کسب اطلاعات بیشتر در خصوصشان به کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید. این ظروف شیشه ای مطابق با ظاهر، اندازه و کلا ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند. که مطابق با ظاهر به دو دسته ی جارهای شیشه ای فانتزی و جارهای شیشه ای ساده تقسیم میگردند.

ظروف شیشه ای مربا

شیشه مربای فانتزی

جارهای شیشه ای فانتزی به نسبت جارهای شیشه ای ساده دارای ظاهری شکیل تر و زیباتر هستند و برای بسته بندی های فانتزی مورد استفاده قرار میگیرند از همین رو به نظر میرسد که بتوان آن ها را به عنوان ظروف شیشه ای مربای فانتزی بتوان شناخت. استفاده از شیشه های فانتزی مربا برای بسته بندی مربا مزایای بسیاری را در پی دارند که به طور خلاصه میتوان آن را چنین بیان کرد که به علت ظاهر شکیل موجب جلب توجه و جذب مشتری میشوند و در نهایت فروش را تا چندین برابر افزایش میدهند.
شیشه مربای فانتزی

قیمت ظروف شیشه ای بسته بندی

ظروف شیشه ای بسته بندی و یا همان جارهای شیشه ای دارای قیمت های متفاوتی هستند و قیمت هر کدام از آن ها مطابق با

 • مدلی که دارند،
 • سایزی که دارند،
 • تعدادی که خریداری میشوند،
 • زمانی که تولید میشوند،
 • قیمت مواد اولیه شان
 • و…

میتواند با سایر جارهای شیشه ای متفاوت باشد. از همین رو نمیتوان قیمت دقیقی را با عنوان قیمت ظروف شیشه ای بسته بندی مطرح کرد و باید قیمت تک به تک جارهای شیشه ای را مشخص نماییم که در این مطلب به دلیل طولانی شدن و از حوصله خارج شدن دیگر به آن نمیپردازیم اما شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوشان از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با روابط عمومی شرکت تولید جارهای شیشه ای تماس حاصل نموده و از قیمت دقیق مطلع گردید.

قیمت ظروف شیشه ای بسته بندی

خرید اینترنتی جار شیشه ای

برای خرید جارهای شیشه ای راه های متعددی وجود دارد که بهترین آن ها را میتوان خرید غیر حضوری و یا همان خرید اینترنتی از تولید کننده جارهای شیشه ای دانست زیرا که بدین شکل جارهای شیشه ای را با قیمت کارخانه و تنها از طریق یک تماس خریداری نموده ایم و در زمان و هزینه بسیار صرفه جویی شده است. بدین منظور و برای رفاه حال مشتریان جارهای شیشه ای، شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای در ایران است امکان خرید اینترنتی و غیر حضوری را فراهم نموده است. و برای خرید غیرحضوری از از آن تنها کافی ست که با بخش فروش این شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت توسط باربری به مقصد موردنظرتان ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

فروش شیشه عسل در کرج

 فروش شیشه عسل در کرج به منظور تامین نیاز زنبور داران و تولیدکنندگان عسل از …

کانال تلگرام