خانه / بطری شیشه ای / خرید ظروف شیشه ای مخصوص روغن

خرید ظروف شیشه ای مخصوص روغن

خرید ظروف شیشه ای مخصوص روغنانواع ظروف شیشه ای مخصوص روغن جهت بسته بندی، توزیع و نگهداری انواع روغن ها تولید گردیده و در اختیار صاحبان صنایع و تولید کنندگان انواع روغن ها قرار میگیرند. از بطری های شیشه ای میتوان با عنوان ظروف شیشه ای مخصوص روغن یاد کرد. این ظروف بهترین ظروفی ست که میتوان برای بسته بندی و عرضه ی روغن های خوراکی و غذایی استفاده نمود زیرا که مزایای بسیار و مهمی را شامل میشوند که البته در خصوص این مزایا در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد. برای خرید انواع ظروف شیشه ای مخصوص روغن راه های بسیاری وجود دارد که ما بهترین راه که موجب میشود بتوانید بطری شیشه ای روغن را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد.

ظروف شیشه ای مخصوص روغن

ظروف شیشه ای مخصوص روغن و یا به عبارت دیگر بطری های شیشه ای مطابق با رنگ، ظاهر، سایز و ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

که هر کدام از این دسته ها برای بسته بندی روغن های خاصی و در حجم های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند که البته اغلب از بطری های شیشه ای بزرگی که با درب های پلاستیکی عرضه میشوند استفاده میگردد. و همانطور که در مقدمه گفته شد استفاده از آن ها مزایای بسیاری را به همراه دارد که تعدادی از این مزایا عبارتند از:

 • بهداشتی و سالم بودن ظروف شیشه ای
 • عدم واکنش پذیری ظروف شیشه ای
 • عدم تغییر رنگ، بو و خواص طبیعی مواد غذایی در ظروف شیشه ای
 • قابل نگهداری در یخچال و کابینت
 • قابل شستشو
 • تجزیه پذیر بودن ظروف شیشه ای و عدم آسیب رسانی آن ها به محیط زیست
 • و…

همین مزایا دلایلی هستند که ظروف شیشه ای تنها ظروف تائید شده توسط سازمان غذا و داروی جهانی شوند و استفاده از آن ها در اکثریت کشورهای جهان بسیار شایع باشد.

ظروف شیشه ای مخصوص روغن

انواع بطری شیشه ای روغن

انواع بطری شیشه ای روغن در دسته های مختلفی در بالا معرفی شده اند اما هر کدام از این دسته ها مدل های بسیاری را نیز شامل میشوند. که تعدادی از این مدل ها عبارتند از:

 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • بطری های شیشه ای ویمتو
 • بطری های شیشه ای تشتک خور
 • بطری های شیشه ای استوانه ای
 • و…

این مدل ها به همراه سایزبندی و… شان در کاتالوگ محصولات سایت قابل مشاهده اند و هر کدام از آن ها مطابق با ویژگی هایی که دارند در یک یا چند دسته از دسته های معرفی شده قرار میگیرند. به عنوان مثال بطری های شیشه ای تشتک خور در دسته ی بطری های شیشه ای کوچک و رنگی قرار میگیرند.

انواع بطری شیشه ای روغن

قیمت بطری شیشه ای روغن

به طور کلی قیمت بطری های شیشه ای به موارد متعددی وابسته است. مواردی چون مدل، سایز، تعداد خرید و… از همین رو نمیتوان قیمت دقیقی برای تمامی آن ها عنوان نمود زیرا که هر کدام از آن ها ممکن است از قیمت متفاوتی برخوردار باشند و برای اطلاع از قیمت لازم است که با شماره های درج شده در زیر این مطلب ارتباط برقرار نمایید.

قیمت بطری شیشه ای روغن

خرید ظروف شیشه ای

برای خرید ظروف شیشه ای مخصوص روغن و انواع بطری های شیشه ای دیگر نیز لازم است که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده و پخش کننده بطری های شیشه ای در ایران است تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. و پس از آن بطری های شیشه ای سفارش داده شده را در محل مورد نظرتان از باربری تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

انواع بطری روغن زیتون با قیمت مناسب

بطری روغن زیتون برای بسته بندی، نگهداری و توزیع روغن زیتون از جایگاه ویژه ای …

کانال تلگرام