خانه / بطری شیشه ای / خرید بطری شیشه ای رنگی تهران

خرید بطری شیشه ای رنگی تهران

خرید بطری شیشه ای رنگی تهرانخرید بطری شیشه ای رنگی به منظور بسته بندی نوشیدنی ها و مواد غذایی به زیباترین و بهداشتی ترین شکل ممکن و همچنین به منظور تزئینات دکور کافه ها، رستوران ها، منازل و… صورت میگیرد. برای خرید بطری شیشه ای رنگی با تعداد اندک میتوان با مراجعه به فروشگاه های سطح شهر اقدام نمود اما برای خرید بطری شیشه ای رنگی با تعداد زیاد لازم است که از کارخانجات خرید نمایید. بدین منظور باید کارخانجات تولیدی بطری های شیشه ای را بشناسیم و بدانیم که برای خرید از آن ها باید به چه صورت عمل کرد. از همین رو در این مطلب ضمن معرفی انواع بطری شیشه ای رنگی و مزایای استفاده از آن ها در خصوص نحوه ی خریدشان از کارخانه نیز مفصلا صحبت کرده ایم.

خرید بطری شیشه ای رنگی

بطری های شیشه ای رنگی اغلب با تغییراتی در ترکیبات اولیه ی بطری های شیشه ای تولید میگردند به عنوان مثال برای تولید بطری های شیشه ای سبز رنگ میزانی اکسید کروم به مواد اولیه ی بطری های شیشه ای می افزایند. از همین رو بطری های شیشه ای دارای رنگ های زیادی نمیباشند و فقط با چند رنگ
  • سبز
  • کهربایی
  • قرمز
  • و…

میتوان آن ها را یافت.
اما همین بطری های شیشه ای رنگیِ اندک، دارای مزایای فراوانی هستند که تعدادی از آن ها عبارتند از:

  • جلوگیری از نفوذ اشعه خورشید
  • جلوگیری از نفوذ اشعه های مختلف
  • جلوگیری از جذب گرما
  • زیبایی ظاهری
  • و…

از همین رو و به سبب همین ویژگی هایی که دارند میتوان آن ها را بسته بندی مناسب تری برای مواد غذایی دانست زیرا که از خراب شدن مواد غذایی در مواجه اتفاقی با نور خورشید جلوگیری میکنند.

خرید بطری شیشه ای رنگی

فروش بطری شیشه ای خام

دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران در حال تولید بطری های شیشه ای رنگی با بالاترین کیفیت ممکن میباشند که این دو کارخانه در اختیار شرکت دینا هستند. این شرکت را میتوان با عنوان بزرگترین تولید کننده جارها و بطری های شیشه ای شناخت. برای خرید بطری های شیشه ای رنگی از این کارخانه، هم میتوان به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری اقدام نمود.

برای خرید به صورت حضوری لازم است که به یکی از این دو کارخانه و یا دفتر فروش شرکت دینا مراجعه نمایید اما برای خرید غیر حضوری تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که امکان خرید غیر حضوری در سرتاسر ایران فراهم شده است تا افراد بتوانند به راحت ترین شکل ممکن برای خرید بطری شیشه ای رنگی مورد نیاز خود اقدام نمایند.

فروش بطری شیشه ای خام

خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه

شرکت دینا انواع بطری های شیشه ای تولیدی خود را با درب های مختلف فلزی، پلاستیکی و چوب پنبه ای عرضه میکند. و بطری های شیشه ای رنگی و غیر رنگی را میتوانید با درب چوب پنبه ای از این شرکت خریداری نمایید. در خصوص بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه، مزایا و کلا ویژگی هایی که دارند پیشتر مطالب بسیاری در سایت های متعدد منتشر شده است که 4 نمونه از آن ها را در زیر معرفی کرده ایم و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به آن ها مراجعه نمایید:

خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه

آدرس مرکز فروش بطری شیشه ای در تهران

از آنجاییکه کارخانجات تولیدی بطری های شیشه ای در اصفهان و تهران قرار دارند این دو شهر را میتوان به عنوان مراکز فروش بطری های شیشه ای به حساب آورد. و مرکز فروش بطری شیشه ای دینا به صورت حضوری، در کارخانجات تولیدی بطری های شیشه ای و یا همان دفتر فروش شرکت دینا میباشد. که آدرس هر کدام از آن ها را میتوانید در انتهای سایت مشاهده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

خرید بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

    بطری شیشه ای گلاب و عرقیات همانطور که مشخص است به منظور بسته …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام