خانه / جار شیشه ای / خرید شیشه ترشی بزرگ

خرید شیشه ترشی بزرگ

خرید شیشه ترشی بزرگ

شیشه ترشی بزرگ یا در واقع همان جارهای شیشه ای بزرگ ظروفی هستند که اغلب به منظور بسته بندی، نگهداری و تولید انواع ترشیجات مختلف مورد استفاده قرار میگیرند و به نسبت سایر ظروف مشابه از برتری بسیاری برخوردار هستند که همین برتری سبب افزایش فروش محصولاتی میگردد که با شیشه ترشی بسته بندی گردیده اند به علل این برتری در ادامه بیشتر میپردازیم. فروش و تولید شیشه ترشی بزرگ در ایران برای خدمت رسانی به صنایع تولید کننده ترشی و البته تولیدکنندگان خانگی ترشیجات از وظایفی ست که شرکت دینا به عنوان بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای در ایران به عهده گرفته است.

شیشه ترشی

به طور کلی شیشه ترشی در واقع همان جار شیشه ای میباشد. جار شیشه ای نیز ظرف شیشه ای درب داری ست که در مدل ها و سایزهای مختلف تولید میشود. که به سبب این مدل ها، سایز ها و کلا ویژگی هایی که دارد به دسته های مختلفی تقسیم میگردند که تعدادی از این دسته ها عبارتند از

که جارهای شیشه ای بزرگ را میتوان همان شیشه های بزرگ ترشیجات دانست که در ادامه در خصوصشان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شیشه ترشی

شیشه ترشی بزرگ

علل برتری شیشه ترشی بزرگ یا همان جارهای شیشه ای ترشی که در مقدمه به آن ها اشاره شد را میتوان مزایایی دانست که جارهای شیشه ای و به طور کلی تر ظروف شیشه ای شامل میشوند که این مزایا نیز به سبب جنس شیشه ای این ظروف میباشد. تعدادی از این مزایا و به عبارت بهتر خواص شیشه عبارتند از:
 • عدم واکنش پذیری آن ها با مواد دیگر و بنابر این عدم تغییر رنگ، بو و سایر خواص مواد غذایی در اثر واکنش های شیمیایی
 • بهداشتی و پاکیزه بودن ظروف شیشه ای
 • ظاهر شفاف که سبب جلب رضایت خاطر مشتریان مواد غذایی چون عسل از کیفیت محصول میگردد.
 • ظهر شکیل که سبب جلب توجه و افزایش فروش میگردد.
 • قیمت مناسب به نسبت کیفیت بسیار بالا
 • تنوع مدل و سایز بندی
 • و…

این عوامل علاوه بر سبب برتری جارهای شیشه ای موجب گردیده که تنها ظروف تائید شده توسط سازمان غذا و داروی جهانی باشند. از آنجاییکه اغلب ترشیجات برای بسته بندی و عرضه احتیاج به حجم بالایی (بیش از نیم 500 سی سی) دارند شیشه ترشی بزرگ پدید آمد. شیشه ترشی بزرگ دارای مدل های بسیاری ست که تعدادی از این مدل ها عبارت است از:

 • جارهای شیشه ای استوانه ای
 • جارهای شیشه ای شش گوش
 • جارهای شیشه ای چهار گوش
 • جارهای شیشه ای کوزه ای
 • و…

مدل های بیشتر به همراه تصاویرشان در کاتالوگ محصولات سایت قابل مشاهده اند.

شیشه ترشی بزرگ

پخش شیشه ترشی

همانطور که در مقدمه گفته شد پخش شیشه ترشی از وظایفی ست که شرکت دینا جهت رفاه حال و خدمت رسانی به تولید کنندگان ترشیجات به عهده گرفته است و بدین منظور امکان خرید غیرحضوری را در سرتاسر ایران فراهم نموده است که در خصوص آن در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

پخش شیشه ترشی

قیمت شیشه ترشی

رای اطلاع از قیمت دقیق جار شیشه ای مدنظرتان لازم است که پس از انتخاب آن با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس بگیرید. علت اینکه در این مطلب مستقیما به قیمت جارهای شیشه ای و شیشه ترشی بزرگ اشاره ای صورت نمیگیرد این است که این عامل به موارد بسیاری چون مدل مدنظر شما وابسته است. و بنابر این نمیتوان قیمت دقیقی را در این مطلب عنوان کرد چه بسا که در طول مدت و به مرور زمان هم این قیمت ممکن است دچار تغییرات مختلفی گردد.

قیمت شیشه ترشی

خرید اینترنتی شیشه ترشی

شرکت دینا جارهای شیشه ای را برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مشتریان خود به صورت اینترنتی و غیر حضوری نیز به فروش میرساند. برای خرید اینترنتی جارهای شیشه ای و یا همان شیشه ترشی بزرگ نیز لازم است که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و سفارش خود را از هر کجای ایران که هستید در دفتر فروش شرکت دینا ثبت نمایید و پس از آن در موعد مقرر در مقصد مورد نظرتان حاضر گردیده و سفارشتان را از باربری تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت جار شیشه ای کوچک

قیمت جار شیشه ای کوچک از مواردی ست که در این مطلب به طور مفصل …

کانال تلگرام