خانه / بطری شیشه ای / خرید شیشه روغن زیتون و آبلیمو

خرید شیشه روغن زیتون و آبلیمو

خرید شیشه روغن زیتون و آبلیموشیشه روغن زیتون و آبلیمو و به عبارت دیگر بطری های شیشه ای بهترین بسته بندی و ظروف برای روغن، آبلیمو و بسیاری دیگر از مواد غذایی و نوشیدنی ها هستند زیرا که ظروف شیشه ای بهداشتی ترین و سالم ترین ظروف موجود در بازار میباشند و تنها ظروفی اند که سلامتشان توسط سازمان غذا و داروی جهانی تائید شده است. شیشه روغن زیتون و آبلیمو دارای انواع مدل ها، سایز ها، قیمت ها و… هستند که افراد و تولید کنندگان این محصولات میتوانند بر اساس نوع محصول و نیازشان بطری شیشه ای مدنظر خود را انتخاب نمایند. در ادامه در خصوص انواع آن ها صحبت خواهیم کرد و نحوه ی خریدشان را نیز شرح خواهیم داد.

بطری شیشه ای

به طور کلی بطری شیشه ای ظرفی ست که برای

 • بسته بندی و نگهداری نوشیدنی هایی چون آبمیوه، نوشابه، دلستر، دوغ و…
 • بسته بندی و نگهداری مواد غذایی چون آبلیمو، روغن، آبغوره، سرکه، گلاب، عرقیات و…
 • و…

مورد استفاده قرار میگیرند. این ظروف دارای انواع مدل ها و دسته های مختلفی هستند که هر کدام از آن ها برای موارد مختلفی کاربرد دارند. در ادامه انواع این بطری های شیشه ای را به طور دقیق معرفی خواهیم کرد.

بطری شیشه ای

انواع بطری شیشه ای

بطری های شیشه ای و یا به عبارت دیگر شیشه روغن زیتون و آبلیمو در مدل ها، سایزها و رنگ های مختلفی تولید میشوند و سپس با درب های مختلفی هم به بازار عرضه میگردند. که تعدادی از این مدل ها عبارتند از:

که نوع درب آن ها مطابق با جنسی که دارند میتواند از نوع

 • فلزی
 • پلاستیکی
 • و چوب پنبه ای

باشد که انتخاب آن به عهده ی خریدار است. هر کدام از مدل های نام برده شده مطابق با ویژگی هایی که دارند در دسته های مختلفی قرار میگیرند که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

 • بطری های شیشه ای کوچک
 • بطری های شیشه ای رنگی
 • بطری های شیشه ای بزرگ
 • بطری های شیشه ای با چوب پنبه
 • و…

انواع بطری شیشه ای

شیشه روغن زیتون و آبلیمو

تقریبا تمامی دسته های بطری های شیشه ای نام برده شده به عنوان شیشه روغن زیتون و آبلیمو کاربرد دارند اما استفاده از تعدادی از آن ها رایج تر است. به عنوان مثال استفاده از بطری شیشه ای رنگی که دارای رنگ سبز باشد و بطری های شیشه ای کوچک برای بسته بندی روغن زیتون از کاربرد بیشتری برخوردار هستند زیرا که رنگ سبز تطابق بیشتری با نوع محصول دارد و روغن زیتون نیز در اکثر مواقع با حجم کمی عرضه میگردند.

 

شیشه روغن زیتون و آبلیمو

خرید بطری شیشه ای

برای خرید شیشه روغن زیتون و آبلیمو معرفی شده به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت باید به فروشندگانی مراجعه نمود که از انصاف خوبی برخوردارند. یکی از بهترین فروشندگان و تولید کنندگان بطری های شیشه ای که هم به سبب انصافی که دارند و هم به سبب آنکه خود به طور مستقیم تولید کننده هستند بطری های شیشه ای را با ارزان ترین قیمت بازار به فروش میرسانند. این تولید کننده شرکت دینا ست که صاحب دو کارخانه در اصفهان و تهران میباشد. برای خرید از آن میتوان به این دو شهر مراجعه نمود اما امکان دیگری برای شهروندان و صاحبان صنایع در دیگر شهر ها توسط این شرکت فراهم گردیده تا بتوانند بدون صرف وقت و هزینه ی اضافی از هر کجای ایران که هستند اقدام به خرید بطری های شیشه ای مورد نیاز خود کنند. در خصوص این امکان در ادامه توضیحاتی را ارائه داده ایم.

خرید بطری شیشه ای

خرید اینترنتی بطری شیشه ای

خرید اینترنتی و غیرحضوری همان امکانی ست که توسط شرکت دینا برای رفاه حال مشتریان بطری های شیشه ای فراهم گردیده با استفاده از این امکان افراد میتوانند به راه ترین شیوه ی ممکن و تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا بطری های شیشه ای مورد نیاز خود را سفارش داده و آن ها را در محل مورد نظر خود و در موعد مقرر گردیده از باربری که وظیفه ی ارسال بطری های شیشه ای را بعهده داشته تحویل بگیرند. بدین منظور میتوانید از شماره های درج شده در زیر این مطلب استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید ظروف شیشه ای مخصوص روغن

انواع ظروف شیشه ای مخصوص روغن جهت بسته بندی، توزیع و نگهداری انواع روغن ها …

کانال تلگرام