خانه / بطری شیشه ای / خرید بطری شیشه ای درب فلزی

خرید بطری شیشه ای درب فلزی

خرید بطری شیشه ای درب فلزیبطری شیشه ای درب فلزی در بسته بندی نوشیدنی ها و مواد غذایی بسیار پر کاربرد میباشد. به طور کلی بطری های شیشه ای با انواع درب های مختلفی چون فلزی، پلاستیکی، چوب پنبه ای و… عرضه میگردند که به بطری های شیشه ای که با درب های فلزی عرضه میگردند بطری شیشه ای درب فلزی گویند. انواع این بطری های شیشه ای در این مطلب معرفی خواهند شد.

بطری شیشه ای درب فلزی

انواع مدل های بطری های شیشه ای، قابل عرضه با درب های فلزی میباشند. این مدل ها عبارتند از:
 • بطری های شیشه ای ویمتو
 • بطری های شیشه ای استوانه ای
 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • بطری های شیشه ای کتابی
 • و…

هر کدام از این مدل ها دارای سایز های مختلفی میباشند که برای مشاهده ی تمامی آن ها میتوانید به انتهای کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید. از مزایای بطری شیشه ای با درب فلزی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم خروج هوا، گاز و… از درون بطری شیشه ای
 • عدم نفوذ گرد، خاک و هر عامل خارجی به درون ظرف
 • محافظت از خواص، رنگ، بو و… محصولات و نوشیدنی ها
 • و…

بطری های شیشه ای رنگی، کوچک و… نیز با درب های فلزی قابل عرضه اند. در خصوص بطری های شیشه ای رنگی در تیتر بعدی مفصل تر توضیح خواهیم داد و  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بطری های شیشه ای کوچک میتوانید به هر یک از مطالبی که در زیر عنوان شده اند مراجعه نمایید. بدین منظور بر روی آن ها کلیک کنید:

بطری شیشه ای درب فلزی

خرید بطری شیشه ای رنگی تهران

بطری های شیشه ای در رنگ های قرمز، سبز، کهربایی و… تولید و عرضه میگردند. همانطور که گفته شد بطری های شیشه ای درب فلزی نیز میتوانند دارای رنگ های مختلفی باشند. برای تولید بطری های شیشه ای رنگی تغییراتی در ترکیب مواد اولیه آن ها به وجود می آید به عنوان مثال برای تولید بطری شیشه ای با رنگ قهوه ای میزانی اکسید کروم به مواد اولیه افزوده میشود. از مزایای استفاده از بطری های شیشه ای رنگی میتوان به محافظت مواد غذایی و نوشیدنی ها در مقابل نور و اشعه ماورا بنفش اشاره نمود.
خرید بطری شیشه ای رنگی تهران

خرید بطری شیشه ای دلستر

بطری های شیشه ای به طور کلی دارای کاربردهای فراوانی چون
 • بسته بندی نوشیدنی ها مانند دلستر، نوشابه، دوغ و…
 • بسته بندی مواد غذایی مانند سرکه، آبغوره، آبلیمو، روغن ها و…
 • بسته بندی محصولات بهداشتی مانند محلول های ضدعفونی کننده و…
 • و…

میباشند. که یکی از رایج ترین این کاربردها بسته بندی نوشیدنی ها، و رایج ترین نوشیدنی، دلستر میباشد. برای بسته بندی دلستر بیشتر از بطری شیشه ای درب فلزی به رنگ سبز استفاده میگردد. البته این بدان معنا نیست که استفاده از سایر بطری های شیشه ای امکان پذیر نمیباشد، خیر. بلکه استفاده از تمامی بطری های شیشه ای برای بسته بندی دلستر مناسب میباشند و تنها بستگی به نیاز و سلیقه ی تولید کننده دلستر دارد.

خرید بطری شیشه ای دلستر

فروش بطری شیشه ای خام

شرکت دینا بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران است که انواع بطری های شیشه ای تولیدی خود را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت و به دو صورت حضوری و اینترنتی به فروش میرساند. برای خرید حضوری لازم است که به کارخانجات تولید کننده شرکت دینا که در شهرهای اصفهان و تهران واقع گردیده اند مراجعه نمایید اما خرید غیرحضوری و اینترنتی از سراسر ایران امکان پذیر میباشد بدین منظور تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آن در محل مدنظر خود تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

قیمت ظروف شیشه ای بسته بندی

ظروف شیشه ای بسته بندی بهترین ظروف برای عرضه ی مواد غذایی مختلف، خوراکی ها، …

کانال تلگرام