خرید جار شیشه ای کوچک ارزان قیمتخرید جار شیشه ای کوچک با قیمت مناسب و ارزان قیمت تنها از طریق خرید از کارخانجات تولید کننده جارهای شیشه ای امکان پذیر میباشد. یکی از بزرگترین و معتبر ترین این تولید کنندگان شرکت دینا ست. این شرکت جارهای شیشه ای کوچک را در انواع بسیار زیاد و مختلفی تولید کرده و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه میکند. در ادامه ضمن معرفی بیشتر جارهای شیشه ای کوچک و کاربردهای آن ها، انواع مدل هایشان را نیز معرفی کرده و در خصوص روش خرید جار شیشه ای کوچک نیز توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

خرید جار شیشه ای کوچک

خرید جار شیشه ای کوچک بیشتر برای

 • بسته بندی تستر محصولاتی چون عسل، مربا، زیتون، ترشک ها، شکلات و…
 • بسته بندی اشانتیون محصولات و مواد غذایی مختلف
 • بسته بندی محصولات گران قیمتی چون خاویار، زعفران، ژل رویال و…
 • بسته بندی محصولاتی که به حجم کمی نیاز دارند مانند ادویه جات، محصولات بهداشتی مانند کرم ها و…
 • ظروف تزئینی کوچک مانند جا شمعی ها
 • و…

رخ میدهد. بنابر این تولید کنندگان مواد غذایی مختلف و محصولات نام برده شده را میتوان از اصلی ترین مخاطبان این مطلب دانست. حال اگر از این دست افراد میباشید و با لزوم ارائه تستر و اشانتیون آشنا نمیباشید تنها کافی ست بدانید که تستر و اشانتیون میتوانند به عنوان یک تبلیغ تاثیر گذار برای محصول شما عمل کرده و فروش محصولات شما را با افزایش چشمگیری مواجه کند علت این امر هم جذب و جلب توجه مشتری به محصول شما میباشد. پس یکی از ملزومات افزایش فروش محصولات میتواند جار شیشه ای کوچک برای ارائه ی تستر و اشانتیون باشد.

خرید جار شیشه ای کوچک

انواع جار شیشه ای کوچک

جارهای شیشه ای کوچک را میتوان به دو دسته تقسیم کرد یکی دسته ای که با عنوان جار شیشه ای تستر از آن یاد میشود و دیگری جارهای شیشه ای که به طور کلی دارای حجم کمتری به نسبت سایر جارهای شیشه ای میباشند. دسته ای اول یعنی جارهای شیشه ای تستر دارای حجم ثابتی در حدود 40 سی سی بر حسب آب (و 56 گرم بر حسب عسل) میباشند و مدل های

 • چهار گوش
 • چهار گوش ساده
 • گرد
 • شش گوش
 • و شکلاتی

را شامل میشوند. این جارهای شیشه ای را میتوانید در همان ابتدای کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید و دسته ی دوم که میتوانند حجمی در حدود 100 گرم تا 500 گرم را شامل شوند در میان سایر جارهای شیشه ای و در کاتالوگ محصولات سایت قابل مشاهده اند.

انواع جار شیشه ای کوچک

بورس فروش جار شیشه ای

بورس فروش جار شیشه ای دینا که در مقدمه معرفی شد صاحب دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران است و انواع جارهای شیشه ای، من جمله جارهای شیشه ای کوچک را تولید و عرضه مینماید. برای خرید جار شیشه ای کوچک از این شرکت دو راه وجود دارد یکی مراجعه حضوری به کارخانه و دیگری خرید اینترنتی و غیر حضوری از این شرکت که روش اول واضح میباشد و در خصوص روش دوم نیز در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. از انواع دیگر جارهای شیشه ای تولیدی این تولید کننده میتوان به

اشاره کرد.

بورس فروش جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

شرکت دینا برای رفاه حال مشتریان خود امکان خرید اینترنتی جارهای شیشه ای را در سرتاسر ایران فراهم کرده است و افراد میتوانند از هر کجای ایران که هستند به راحتی هر چه تمام تر و تنها از طریق یک تماس جار شیشه ای مدنظر خود را سفارش داده و در محل مدنظر خود دریافت نمایند. بدین منظور تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش این شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایند.