خانه / ظرف بسته بندی عسل / خرید عمده جار شیشه ای عسل به قیمت کارخانه

خرید عمده جار شیشه ای عسل به قیمت کارخانه

خرید عمده جار شیشه ای عسل به قیمت کارخانه
خرید عمده جار شیشه ای عسل و یا همان شیشه عسل میتواند به نفع زنبورداران و فروشندگان عسل باشد. زیرا که با خرید عمده، جار شیشه ای عسل را میتوان با قیمت بسیار کمتری تهیه نمود. خرید عمده جار شیشه ای از کارخانجات امکان پذیر است اما کاری دشوار میباشد. بنابر این بهتر است که به صورت اینترنتی و تلفنی از عرضه کنندگان جارهای شیشه ای محصولات مدنظرتان را تهیه کنید. اگر با روند خرید اینترنتی آشنا نیستید با ما همراه باشید.

خرید جار شیشه ای عسل

برای خرید جار شیشه ای عسل راه های فراوانی وجود دارد. راه هایی چون
 • مراجعه به فروشگاه های جار شیشه ای در سطح شهر
 • مراجعه به کارخانجات تولید کننده
 • مراجعه به عرضه کنندگان
 • خرید غیر حضوری از عرضه کنندگان

همانطور که گفته شد برای خرید عمده باید از تولید کنندگان و عرضه کنندگان خرید شود اما این کار بسی دشوار است. زیرا که در همه ی شهر ها این کارخانجات وجود ندارند. و در تعداد محدودی از شهرها کارخانجات تولیدی جار های شیشه ای مشغول به فعالیت میباشند. بنابر این برای خرید باید به سایر شهر ها مراجعه کنید که این امر هزینه را افزایش میدهد و ملزم به صرف زمان زیادی میباشد. اما عرضه کنندگان محصولات مختلف این مشکل را برطرف کرده اند و با فروش محصولات به صورت غیرحضوری و ارسال آن ها به سراسر ایران خرید عمده را برای مشتریان آسان نموده اند. شرکت دینا نیز بهترین عرضه کننده جارهای شیشه ای میباشد. که میتوانید از طریق تماس با این شرکت سفارشات خود را ثبت کرده و در اسرع وقت و در محل مدنظرتان آن ها را دریافت نمایید.

خرید عمده جار شیشه ای عسل چهار گوش

قیمت عمده شیشه عسل

مسلم است که قیمت خرید عمده جار شیشه ای عسل به نسبت خرید با تعداد کم و یا تکی برای هر جار شیشه ای میتواند بسیار متفاوت باشد. و در صورتیکه جارهای شیشه ای را بصورت عمده خریداری نمایید میتوانید قیمت کمتری بابت هر کدام از جارهای شیشه ای بپردازید. اما سوال این است که حال قیمت عمده شیشه عسل چقدر است؟ شما باید بدانید که بر اساس مدل و همچنین تعداد خرید شما این قیمت متفاوت است. بنابر این بهتر است که ابتدا مدل مدنظر خود را مشخص نمایید.
از مدل های جار شیشه ای عسل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سایر مدل ها را نیز میتوانید در بخش کاتالوگ جارهای شیشه ای مشاهده نمایید. پس از مشخص کردن مدل مدنظرتان برای اطلاع از قیمت آن کافی ست که با شماره های درجه شده در بخش تماس با ما تماس بگیرید.

خرید عمده جار شیشه ای عسل

فروش عمده جار شیشه ای

جارهای شیشه ای علاوه بر بسته بندی عسل کاربردهای فراوان دیگری نیز دارند. اعم از:
 • بسته بندی حبوبات
 • بسته بندی خیارشور، ترشیجات
 • بسته بندی مربا
 • بسته بندی زعفران و ادویه جات
 • نگهداری مواد نام برده شده
 • استفاده های تزئینی
 • استفاده به عنوان گلدان های گل های آبزی
 • و…

برای این کاربردها نیز انواع جارهای شیشه ای مختلفی موجود میباشد. که آن ها را نیز میتوانید در کاتالوگ محصولات مشاهده نمایید. امکان خرید عمده برای آن ها نیز وجود دارد. البته این بدین معنا نیست که خرید تکی امکان چذیر نمیباشد. خیر. شما میتوانید به صورت تکی و یا تعداد اندک نیز سفارش خود را ثبت نمایید.

فروش عمده جار شیشه ای عسل

 

بورس فروش جار شیشه ای

بورس فروش جار شیشه ای در ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است. زیرا که علاوه بر تامین نیاز داخلی نیاز تعداد زیادی از سایر کشور ها نیز توسط ایران برطرف میشود. و بنابر این صادارت جارهای شیشه ای نیز رواج فراوانی دارد. در این میان یکی از بهترین عرضه کنندگان و صادر کنندگان جار شیشه ای در ایران شرکت دینا میباشد. بنابر این در خرید از این شرکت نگران کیفیت و… نباشید. و با اطمینان خرید خود را انجام دهید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

جار شیشه ای و خرید عمده ی آن در ایران

جار شیشه ای امروزه به پر طرفدارترین ظرف برای بسته بندی انواع مواد تبدیل شده. …

کانال تلگرام