خانه / جار شیشه ای / خرید ظرف شیشه ای مربا در تهران

خرید ظرف شیشه ای مربا در تهران

خرید ظرف شیشه ای مربا در تهران

خرید ظروف شیشه ای مربا در تهران، استان اصفهان، شیراز و دیگر استان های سراسر ایران در سایت جار پت امکان پذیر شد. بهترین راه برای بسته بندی مواد غذای و نگهداری محصول در سطح بالا استفاده از جار ها یا همان ظرف های شیشه ای است.

فروش جار شیشه ای

این امر به این عت است که ظروف شیشه ای که جنس خاص شیشه بوده با مواد غذایی واکنش شیمیایی نمی دهد و همین موضوع بهترین گزینه برای انتخاب این ظرف برای بسته بندی مواد غذایی می باشد. ظروف شیشه ای به علت خاصیت زد واکنش بسیار پرکاربرد در صنایع غذایی در کل جهان می باشد به همین دلیل پتانسیل بالایی برای تبلیغات نیز دارا می باشد.

محاسن و معایب شیشه در مواد غذایی

شیشه دارای ساختار مولکولی نا منظمی است. تفاوت بین مواد جامد و مایع در وجود ساختار مولکولی منظم می باشد که به بلور معروف هستند. به طور مثال برای درک بهتر مفهوم مایع و جامد مانند مواد مذاب آهن و آهن سرد شده و جامد که در حالت مایع نظمی در بین مولکول ها دیده نمی شود ولی در جامد بسیار منظم هستند.
این خصوصیات منحصر به فرد شیشه باعث می شود تا شیشه را به عنوان یک مولکول عظیم شناخته شود ،وجود این خصوصیت ها باعث عبور نور از آن شده که این تنها عیب شیشه است که با چسباندن و چاپ لگو و مشخصات محصول روی آن این عیب هم برطرف میشود.
از طرف دیگر خریدار می تواند محتوای داخل ظروف را ببیند.

محاسن و معایب شیشه در مواد غذایی

جار های شیشه ای کوچک

مربا در حجم های مختلفی به بازار عرضه می شود. حجم های کوچک و حجم های بزرگ. نوع درب شیشه های جار نیز در فروش محصول مربا نیز می تواند تاثیر بگذارد. معمولا شیشه های کوچک با درب نیز برای این محصل انتخاب می شوند.

انواع مختلفی از درب ها برای جارها طراحی شده است:

  1. درب های فلزی
  2. درب های پلاستیکی

درب های پلاستیکی معمولا دارای تنوع کمی بوده اما درب های فلزی تنوع بیشتری دارد و میتوانند در رنگ های مختلفی عرضه شده که پس از طراحی برند خود درب متنایب با آن شیشه را انتخاب کنید.

جار های شیشه ای کوچک

درب های فلزی جار شیشه ایی از لحاظ رنگ:

درب های فلزی این قابلیت را دارند که دارای طرح و رنگ های بیشتری باشند این طرح ها می تواند به صورت ساده و فانتزی بوده به طور مثال رنگ های مختلفی مانند موارد زیر:

  • سفید
  • طلایی
  • زرشکی
  • مشکی
  • سبز
  • زرد
  • چهارخونه ایی
  • و …

شما در این فروشگاه اینترنتی جار می توانید در کمترین زمان انواع جارهای مختلف را دیده و خرید خود را انجام دهید.

درب های فلزی جار شیشه ایی از لحاظ رنگ:

شیشه مربای طرح دار

بعضی تولید کنندگان مواد غذایی برای تنوع در شکل ساختار بدنه محصول خود اغلب از شیشه های طرح دار و دارای نقش و نگار استفاده می کنند تا محصول به دلیل شکل جدید و زیبایی مشتری بیشتری به خود جلب کند تا فروش و سودآوری بیشتری داشته باشد از همین رو به اکثر تولید کنندگان ظروف شیشه ای سفارشات مبنی بر تولید ظرف با طرح و شکل جدید می دهند تا تولید کنند ولی همیشه این موضوع نیست که فقط طرح و نقشه بلکه حتی برای چاپ یا نقش برجسه لوگو شرکت نیز سفارشات زیادی به تولید کنندگان ظروف شیشه ای می دهند.

شیشه مربای طرح دار با نقش و نگار زیبا

فروش عمده شیشه جار

فروش شیشه جار به صورت عمده یکی از کسب و کارهای پررونق و پرسود می باشد که بورس فروش جار شیشه ای براساس نوع مارک و برند در تعیین قیمت تاثیر بسزایی دارد پس در هنگام خرید این کالا به نوع برند و مارک این کالا توجه ویژه ای داشته باشید، از دیگر مباحثی که باید درباره این محصولات در نظر داشت قیمت کالا در هنگام خرید عمده است که می تواند بر روی قیمت تمام شده آن تاثیر بسزایی بگذارد.

فروش عمده شیشه جار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

عرضه ی جار شیشه ای عمده در اصفهان

برای خرید عمده ی انواع جار شیشه ای به کجا باید مراجعه کرد؟ کدام فروشگاه …

کانال تلگرام