خانه / ظرف پت / خرید جار و ظرف شیشه ای غذایی

خرید جار و ظرف شیشه ای غذایی

خرید جار و ظرف شیشه ای غذایی، یکی از خدمات گروه صنعتی جار دینا است. شما میتوانید سفارشات خود را از طریق این صفحه و از راه های ارتباطی پایان طفحه ثبت نماید.

جار شیشه ای غذایی

انواع جار و پت جهت بسته بندی

جار یک ظرف سفت و محکم به شکل استوانه ای یا مخروطی است.
جار ها به طور معمول از شیشه، سرامیک یا پلاستیک ساخته می شود.
معمولاً دارای دهانه ای گشاد هستند.
جار ها می توانند با یک درب، درپوش پیچی، درب چوب پنبه ای و یا روکش بسته شود.
از مشخصات درب جار این است که معمولاً طوری ساخته می شود که به شکل محکمی بسته شده و امکان نفوذ آب و آلودگی و یا خروج آب از آن وجود ندارد.

فروش جار شیشه ای

انواع جار و پت جهت بسته بندی

ویژگی که امروزه همگان به آن پی برده اند این است که وقتی از جار شیشه ای برای نگهداری محصولات خود استفاده می کنند ماندگاری محصولات بیشتر می شود.

اگر از جار شیشه ای که مرغوب تر و دارای کیفیت بهتر است استفاده می کنید بیشتر نگرانی شما برطرف خواهد شد و با یک بسته بندی خلاقانه می توانید این نگرانی را به صفر برسانید.

شرکت جار دینا فعال در زمینه ی تولیدات انواع ظروف غذایی، بهداشتی آرایشی و دارویی است که یکی از اصلی ترین محصولات عرضه شده توسط این شرکت، انواع جار شیشه ای است.

کاربرد جار و ظروف شیشه ای و پلاستیکی

موارد استفاده از ظرف های فانتزی:

جار یکی از بهترین و پرکاربردترین وسیله بسته بندی و نگهداری است که نقش مهمی در زندگی انسان ایفا می کند که از آنها می توان برای نگه داشتن مواد جامد خیلی بزرگ، کوچک و یا متوسط استفاده کرد و یا مایعاتی که بسیار چسبناک هستند و باید در جار و یا بطری شیشه ای ریخته شود.

شاید به شما فکر و گمان کنید که اغراق باشد ولی در حال حاضر بدون استفاده از نگهدارنده ها و ظروفی مانند جار شیشه ای و یا پلاستیکی امکان نگهداری از موادی مانند ترشی، مربا، عسل، انواع طعم دهنده ها مانند سس و غیره ، کشک، خاویار، زعفران و غیره به این سهولت و راحتی در آشپزخانه نبود.

ظروف پت غذایی شیشه ای

انواع جار موجود در بازار ایران

پلاستیک های PET نوعی از پلاستیک های رایج در هنگام جستجوی راه حل برای آشامیدن آب و جای دیگر مواد مایع و جامد هستند. بر خلاف انواع دیگر پلاستیک ، پلی اتیلن ترفتالات یا همان پت، بی خطر محسوب می شود و یکی از گزینه های اصلی برای انتخاب بطری آب آشامیدنی محسوب می شوند.

 مزایای استفاده از ظروف پت

 1. از ثبات بالاتری برخوردار است و آن را همه کاره و قوی می کند.
 2. ضریب اصطکاک کم است و باعث می شود در کاربردهای مختلف که سایر پلاستیک ها در آن نیستند، مفید باشد.
 3. مواد شیمیایی پلاستیک به مایعات یا مواد غذایی موجود در آن نشت نمی کند – و آن را به یکی از مهمترین محصولات ذخیره سازی مواد غذایی تبدیل می کند.

مصارف استفاده از ظروف پت

انواع بسته بندی جار

ظروف پت هم کاربردهای صنعتی دارد و هم خانگی. چند نمونه از ظروف پت غذایی رایج عبارتند از:

 • ظرف پت عسل
 • ظرف پت ادویه
 • ظرف پت ترشیجات
 • ظرف پت رب گوجه
 • ظرف پت مربا
 • ظرف پت گیاهان دارویی
 • ظرف پت عطاری ها
 • ظرف پت روغن

معمولاً از ظروف پت در ساخت بطری ها و سایر ظروف پلاستیکی استفاده می شود. این شامل بطری های نوشابه، محصولات نانوایی، بطری های آب، ظرف کره بادام زمینی و حتی در بسته بندی مواد غذایی منجمد است.
علاوه بر این ، شفاف است ، و آن را برای برنامه های مختلف کاملاً متنوع می کند.
از آنجا که این ظروف به راحتی به هر شکلی قالب ریزی می شود ، مهر و موم کردن آن آسان است. شاید از همه مهمتر در بسیاری از برنامه ها ، یک نوع پلاستیک ارزان قیمت برای استفاده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

عرضه ی جار شیشه ای عمده در اصفهان

برای خرید عمده ی انواع جار شیشه ای به کجا باید مراجعه کرد؟ کدام فروشگاه …

کانال تلگرام